Hazır Web Sitesi - Web sitesi Kur - Web sitesi Şablonları

WEB SİTESİ KURMA İLE İLGİLİ S.S.S

Aşağıda ihtiyaç duyabileceğiniz yardım konuları verilmiştir. Eğer sorularınıza cevap bulamazsanız İletişim bölümünden bize ulaşınız.

Hazır Web Sitesi paketlerimizin amacıda zaten budur. Siz sadece istediğiniz paketi ve temayı seçip ödemesini yaparak sipariş verirsiniz. Siparişiniz hazırlandıktan sonra size yönetim panel bilgileriniz gönderilir ve sitenizi kullanmaya başlarsınız.
Daha fazla desteğe ihtiyacınız olursa destek ekibimize telefonla yada email ile ulaşıp destek alabilirsiniz.
Evet Paket Fiyatları sayfamızda gördüğünüz fiyatlara tüm vergiler dahildir.
Elbette. Varolan alan adınızın name server (NS) bilgilerini aşağıdaki Nameserver adreslerimize yönlendirdiğiniz takdirde web site siparişiniz hazırlanarak varolan alan adınız üzerine kurulacaktır. DNS yönlendirme işlemini alan aldı hizmeti aldığınız firma ile görüşerek uygulatabilirsiniz.
Name server bilgilerimiz;
ns16.netsoftyazilim.com
ns17.netsoftyazilim.com
Sistemlerimiz otomatik olarak çalışmaktadır. Web siteniz yaklaşık 10dk içerisinde yayına hazır hale gelir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
Ancak şu durumlarda siparişinizin kullanıma açılma süresi uzayabilir;

-Varolan alan adınız için sipariş vermişseniz ve DNS yönlendirmesi yapmamışsanız, siz yönlendirme yapana kadar sipariş hazırlanma işlemine geçilmez. DNS yönlendirmesinden sonra 2-48 saat içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. DNS yönlendirme işlemini alan aldı hizmeti aldığınız firma ile görüşerek uygulatabilirsiniz.

Elbette. Bu işlemi sisteme kaydolduğunuz mail adresinden destek@hazirwebsiteal.com adresine tema değişim talebinde bulunmanız yeterlidir. Bu işlem için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.
Temalarımızda renk değişiklerini web sitesi yönetim panelinizden, hazır renk şablonları seçerek yapabilirsiniz. Hatta eğer CSS kodlama bilginiz varsa kendi renk şablonunuzu da oluşturabilirsiniz. Dilerseniz renk konusunda bizlerden de ücretsiz destek alabilirsiniz.
Sistemimiz hazır paket olduğu için başka bir yerden hosting hizmeti alınması ve yayınlanması mümkün değildir.
Sistemimiz hazır paket olduğu için tarafınıza herhangi bir ftp veya hosting şifresi verilmeyecektir. Desteğe ihtiyaç duyuyorsanız destek ekibimizle iletişime geçerek işleminizi yaptırabilirsiniz.
Hazır Web web sitesi paketlerinde Web Sitesi ve Hosting dahildir. Siz yönetim paneliniz üzerinden yıllık paket ücretlerini ödediğiniz sürece alan isminiz uzatılacak ve hizmetimizi tam bir paket olarak kullanmaya devam edebileceksiniz. Eğer paket hizmetimizi kullanmaktan vazgeçerseniz, tescil edilen alan adınızı taşıyabilirsiniz. Alan adı transfer kodları tarafınıza dilediğiniz zaman verilebilmektedir. Bu hizmetimiz hazır bir paket olduğundan, web siteniz sunucularımızda kalmaktadır ve taşınmasına izin verilmemektedir.
Elbette aradaki fark ücretini ödeyerek dilediğiniz zaman paket değişikliği yapabilirsiniz. Değişiklik için, destek maili atmanız yeterlidir.
Paket tipinize göre değişiklik göstermekle birlikte maksimum 20 adet 50MB boyutlu POP3 Mail hesabı ücretsiz verilmektedir. 20'den fazla mail talepleriniz için ayrıca ücretlendirme yapılacaktır.
Bu işlemi yalnızca Standart ve Profesyonel Paketimizi aldığınızda yapabilirsiniz.
Siparişten sonra destek@hazirwebsiteal.com adresine Copyright yazısınız kaldırılması talebini iletmeniz halinde siparişiniz hazırlanırken bu dikkate alınacaktır.
Yönetim panel şifrenizi unutmanız halinde sisteme kaydolduğunuz sistem yetkilis mail adresinizden destek@hazirwebsiteal.com adresine mesaj göndererek şifrenizi tekrar alabilirsiniz.
Sistem yetkilisi olmayan mail adreslerine şifre gönderimi yapılmayacaktır.
Sipariş verirken Yayın süresini ne seçmişseniz siteniz o kadar süre yayında kalacaktır. Sürenizin süresi bitmeye yaklaştığında, Email yoluyla size bilgi verilecektir. Ayrıca yönetim panelinizde de sitenizin süresiyaklaştığında bir uyarı mesajı görürsünüz. Bu durumda yönetim paneliniz üzerinden ya da destek ekibimizle iletişime geçerek ödeme formu oluşrulturulmasını isteyerek ödemenizi yapıp sitenizin süresini uzatabilirsiniz. Eğer süre bitimine kadar ödeme yapılmazsa, bu tarihten sonra alan adınız boşa çıkacağı için başkaları tarafından alınabilir. Bu durumda aynı alan adında siteniz çalışmayacaktır ve tekrar alma şansınız olmayacaktır.
Lütfen İletişim linkimize tıklayıp mesajınızı yazınız ya da canlı destek hattımızdan bize mesaj atarak sorunuzu iletiniz.