Hazır Web Sitesi - Web sitesi Kur - Web sitesi Şablonları

GİZLİLİK POLİTİKASI

www.hazirwebsiteal.com sitesi NETSOFT BİLİŞİM VE YAZILIM SİSTEMLERİ'ne aittir ve bu siteyi ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği NETSOFT BİLİŞİM VE YAZILIM SİSTEMLERİ için önem arzetmektedir. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz NETSOFT BİLİŞİM VE YAZILIM SİSTEMLERİ tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan 3. şahıslara verilmeyecektir.

Kayıt için kullandığınız isim,telefon,adres ve e-posta adresiniz üyeliğinizle ilgili bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Sitemizde ödeme sayfaları https önekiyle 443 nolu SSL portu üzerinden gerçekleşir. Kredi kartı ile alınan ödemelerde sitemiz, kredi kartı bilgilerinizin bankaya iletilmesinde aracı görevi üstlenir. Kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek güvenli şekilde bankanın sanal pos sistemine iletilir.Kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde kaydedilmemektedir.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile satın almış olduğunuz web sitelerinizin şifrelerini kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.

Web sitemizde NETSOFT BİLİŞİM VE YAZILIM SİSTEMLERİ tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

hazirwebsiteal.com, Google Analytics aracı ile yeniden pazarlama yapılabilmesi için siteye gelen kullanıcının sitedeki davranışlarını tarayıcıda bulunan bir cookie ile ilişkilendirme ve Google Analytics’de, görüntülenen sayfa sayısı, ziyaret süresi ve hedef tamamlama sayısı gibi metrikleri temel alan yeniden pazarlama listeleri tanımlama hakkını haizdir.

İşbu kapsamda, ilgi alanlarını saklamak istemeyen Kullanıcılar reklam tercihlerini düzenleyerek iptal edebilirler. Kullanıcılara ait reklam tercihleri yalnızca, işbu bilgisayardaki kullanıcı tarayıcısına uygulanacaktır. Kullanıcılar, Tarayıcılarının çerezlerini sildiklerinde sıfırlanacaktır. Reklam tercihlerinizi düzenlemek için tıklayın.

Google Analytics kapsamı dışında kalmak isteyen Kullanıclar için, tarayıcılarına Google Analytics Kapsamı Dışında Kalma Tarayıcı Eklentisi yükleyebilirler.

NETSOFT BİLİŞİM VE YAZILIM SİSTEMLERİ, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, fiyatları, gizlilik politikasını, hizmet sözleşmesini ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

HAZIR WEB SİTESİ ile ilgili detaylı bilgi almak, web paketi satın almak için aşağıdaki erişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz:

Posta Adresi: Erciyes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Tekno-1 Binası No:61/5 Melikgazi / KAYSERİ

E-posta Adresi : info@hazirwebsiteal.com

Müşteri Hizmetleri: (0352) 232 3070