Hazır Web Sitesi - Web sitesi Kur - Web sitesi Şablonları

HAZIR WEB SİTESİ NEDİR? WEB SİTESİ NASIL KURULUR?

hazirwebsiteal.com; yüksek yazılım ücretleri ödemeden, hızlı bir şekilde kendi kurumsal yada bireysel web sitesini kurmak ve marka değerini büyütmek isteyen herkese hızlı ve kolay bir şeklide web sitesi kurmasını sağlayan profesyonel bir web sitesi kurulum sistemidir ve özel yazılımlardan hiçbir farkı yoktur. Kurulum için herhangi bir teknik bilgiye sahip olmanız gerekmez. Sistemlerimiz otomatik çalışmaktadır. Siparişinizden sonra siteniz otomatik olarak kurulup, 10dk içerisinde kullanımıza hazır hale getirilmektedir. Sitenizi ister yeni bir domain adresine, isterseniz de var olan bir domain adresinize kurulum yaptırabilirsiniz. Bunu sipariş formunda belirleyebilirsiniz.


hazirwebsiteal.com web sitesi paketlerinin özel web sitesi yazılımlarına göre avantajı; Uzun süren tasarım ve yazılım geliştirme süreçleriyle uğraşmazsınız ve yüksek ücretler tutan yazılım maliyetini ödemek zorunda kalmazsınız. Neredeyse sadece hosting fiyatına profesyonel bir websiteniz ve ayrıca sürekli yenilenen ve güncellenen bir web sitesine sahip olursunuz. Sadece yıllık seçtiğiniz websitesi paket ücretini ödeyerek dilediğiniz süre boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Normal bir Web sitesi oluştururken veya web scripti düzenlemesi yaparken, tasarım ve yazılım evrelerinin ne kadar uzun sürdüğünü, birçok yazılım hatalarının ortaya çıktığını ve bu sürenin uzunluğundan dolayı hem maddi hem manevi kayıplar olabilmektedir. Hazır websitesi paketlerimizi kullanarak tüm bu sorunlardan hızlıca kurtulabilirsiniz.


Sistemlerimiz yazılım ve tasarım altyapısı olarak sürekli yenilenmekte ve teknoljik gelişmelerle birlikte yeni temalar eklenmektedir. Dilediğiniz zaman sitenizi yeni bir temaya ücret ödemeden geçiş yapabilirsiniz. Geçiş aşamasında herhangi bir veri kaybı olmayacaktır. Bu sayede yeni bir yazılım ücreti ödemeden son teknolojilere geliştirilmiş profesyonel web sitesine sahip olursunuz.

Ar-ge birimimiz yeni çıkan teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sistemlerimizi sürekli geliştirilmekte ve yeni temalar eklenmekte, günlük olarak yedeklenmekte ve sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Sunucularımız Türkiyeniz en güvenilir DataCenter'ı olan Türk Telekom Gayrettepe Veri Merkezinde barındırılmaktadır. Hizmet aldığınız süre içerisinde Telefon, e-mail ve canlı destek hatlarımız üzerinden ekibimizden destek alabilirsiniz.


hazirwebsiteal.com ile kurulan web sitenizi kolayca yönetebilecek, içeriklerinizi (ürünler, hizmetler, duyuruve haberler, sayfalar, iletişim bilgileri, Kurumsal dökümanlar vs.) ekleyip, güncelleyebilecek bir admin(yönetim) panele sahip olacaksınız.


hazirwebsiteal.com ile profesyonel, modern tasarımlı kurumsal web sitenizi neredeyse sadece yıllık yayın ücreti ödeyerek, inanılmaz fiyatlarla 10 dakika içerisinde yayına açabilir ve hemen web sitenizi kurabilirsiniz. Kolay Admin paneli ile web sitesinizi kolay bir şekilde yönetebilme imkanına sahip olacaksınız.


hazirwebsiteal.com; çok basit bir yönetim(admin) paneline sahiptir. Siteniz yayına açıldıktan sonra size verilen bilgilerle yönetim panelinize kolayca giriş yapabilirsiniz. Paketlerimizi kullandığınız süre içerisinde, her türlü probleminizde, E-Mail, canlı destek veya telefon ile bize ulaşabilir teknik destek alabilirsiniz.


hazirwebsiteal.com sizlere sürekli yenileri eklenen ve güncellenen profesyonel web sitelerini yazılım maliyeti olmadan sadece paket ücreti fiyatına hizmetinize sunar. hazirwebsiteal.com’ un belirlediği paket fiyatları, aslında dışarıdan alabileceğiniz yıllık hosting(yayınlama) ücretlerine eşdeğerdir. Yani farklı bir firmaya özel bir web sitesi de yaptırmış olsanız, özel yazılım ücretine ek olarak neredeyse Profesyonel paketimize eşdeğer bir yayınlama ücretini her yıl ödersiniz. Sistemlerimiz sayesinde hem yüksek yazılım maliyetlerinden kurtulmuş olacak, hem de sürekli gelişen bir web sitesine sahip olmuş olacaksınız. hazirwebsiteal.com paket fiyatlarımıza tüm vergiler, hosting dahildir ve yıllık olarak ödenmektedir.


hazirwebsiteal.com ile Tema Galerisi bölümünden size uygun tasarımı seçtikten sonra, Paket özellikleri sayfamızdan bütçenize uygun paket belirleyip Hemen Siparişinizi verebilirsiniz. Siparişiniz tamamlandıktan 10 dakika sonra siteniz otomatik olarak yayına açılır ve size sms, email yoluyla yönetim panel bilgileriniz gönderilir. Bilgiler size ulaştıktan sonra hemen işe koyulup web sitenizi yönetmeye başlayabilirsiniz.


Hizmet verdiğimiz Türkiye'deki her bölgeden binlerce mutlu kullanıcımız arasında sizede bu profesyonel ortamda yer vermek ve hizmet etmek bizim için bir onur olacaktır.


Saygılarımızla,
hazirwebsiteal.com
Netsoft Bilişim ve Yazılım Sistemleri